Het achterhuis van Anne Frank
Vandaag ben ik met de hele klas in Amsterdam geweest voor maar een ding: het bezoeken van het achterhuis van Anne Frank. Ik vond het bijzonder om te zien waar ze maandenlang heeft ondergedoken. Het is er binnen wel erg krap en de gangetjes zijn erg smal, maar het is wel zeker de moeite waard.
Er staat echt een hele grote rij voor het Anne Frank huis. Je staat er super lang maar wij had het geluk dat we gelijk naar binnen mochten!
Dit beeld staat als nagedachtenis aan Anne Frank op de Westermarkt in Amsterdam. Het is in 1975 gemaakt door de beeldhouwer Mari Andriessen en het werd op 14 maart 1977 onthuld door burgemeester Samkalden. Ik vind het zelf betst wel een bijzonder beeld om te zien.
Deze kerk is de Westerkerk aan de Prinsengracht. Op deze kerk keek Anne Frank vanuit het achterhuis naar. Ze hoorde altijd de klokken luiden en hoorde ook meteen hoe laat het was. Ik vind het een erg mooie kerk. Het is groot en valt goed op.
Geef een reactie
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.